ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності АТ «Вінницягаз» є розподіл природного газу споживачам Вінницької області: населенню, бюджетним установам і організаціям та іншим споживачам області.

Стрімкий розвиток газових мереж започаткувало будівництво у 1948 році газопроводу Дашава-Київ. А вже у 1954 році бере свій початок історія компанії Вінницягаз з будівництва перших газопроводів у Вінниці, було побудовано першу чергу газопроводу високого тиску. Наступні 20 років газифікація регіону відбувалася швидкими темпами.
Вже у 1998 р. “Вiнницягаз” включено до складу Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”.
Всі ці роки фахівці постійно дбають, аби в кожному домогосподарстві та на кожному підприємстві щоденно безперебійно та безаварійно надходив газ.

Рівень газифікації Вінницької області природним газом зараз складає близько 80%. Природним газом забезпечені більше ніж 430 тисяч родин, а також промислові та комунально-побутові підприємства.

Система газопостачання Вінниччини складає понад 16 тисяч кілометрів газопроводів, більш ніж 660 газорегуляторних пунктів, близько 2000 газорозподільчих шаф. На території своєї ліцензійної діяльності оператор також займається обслуговуванням близько 34 км газопроводу для транспортування природного газу абонентам м. Гайворон Гайворонського району Кіровоградської області.

Для комфорту кожного споживача постійно працюють сервісний центр з обслуговування лічильників, лабораторія контролю якості будівельно-монтажних робіт, аварійно-диспетчерська служба, абонентський відділ та центр обслуговування клієнтів.

 

КЕРІВНИЦТВО

ВІКТОРІЯ САГАЙДАК

в.о. Голови Правління

У 1989 році закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Інженер-системотехнік, електронні обчислювальні машини». Другу вищу освіту здобула у 2002 році у Дніпропетровському університеті економіки та права за спеціальністю «Облік та аудит», здобула кваліфікацію економіста.

Трудову діяльність розпочала у 1989 році на посаді інженера Дніпровського машинобудівного заводу. З 1999 року працювала бухгалтером у науково-виробничій фірмі м. Дніпропетровськ та головним бухгалтером в приватних компаніях.

З 2005 по 2014 р. працювала на підприємствах нафтогазової галузі, зокрема заступником Голови Правління з фінансово-економічних питань ВАТ «Запоріжгаз», заступником Голови Правління зі стратегічного планування та фінансів, першим заступником директора Дніпропетровської філії дочірнього підприємства «Нафтогазмережі» НАК «Нафтогаз України», начальником фінансового відділу, першим заступником головного бухгалтера та першим заступником голови правління у ПАТ «Київоблгаз».

З 2015 по 2018 рр.  – головний бухгалтер ТОВ «Хорос» м. Київ.  З 2018 по 2023 рр.  – засновник та директор ТОВ «АКБФ ХОРС», компанії, яка надає суб’єктам господарювання послуги з ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку, юридичного супроводу та ІТ-послуг.

З липня 2023 року на посаді директора фінансового АТ «Вінницягаз». З 25 грудня 2023 року – в.о. Голови Правління АТ «Вінницягаз».

 

Установчі документи АТ “Вінницягаз”

Положення про Загальні збори акціонерів АТ Вінницягаз

Положення про Наглядову раду АТ Вінницягаз

Положення про Правління АТ Вінницягаз

Статут АТ Вінницягаз-редакція від 22.12.2023 р.

 

Перелік афілійованих осіб АТ «Вінницягаз»

Перелік афілійованих осіб АТ Вінницягаз

 

Установчі документи АТ “Вінницягаз” 2019-2021 р.р.

Положення про Загальні збори акціонерів від 05.04.2021

Положення про Наглядову раду від 05.04.2021

Положення про правління від 05.04.2021

Статут 2019 р.

 

Організаційна структура АТ Вінницягаз 31.05.2021

Інформація про структуру власності АТ ВІННИЦЯГАЗ